15.06.2015   ©  TB 2008

PRÁCE NAŠICH ŽÁKŮ

Práce žáků 1.třídy
Z pohádky do pohádky, šnek z krabičky od taveného sýra, žabky-pozvánky na letní oslavu, plakát Bělásek zelný - z hodin českého jazyka
Práce žáků v hodině Výchovy ke zdraví
Výukový plakát na téma:
Návykové látky – prevence
Práce žáků - kroužek Šikovných ruček
Ohňostroj nad nočním městem Zářivé slunce (obtiskování rukou, práce se suchou křídou)
Práce žáků 1. třídy

duha

práce s pohádkou-pohádka Budka (Domeček)

Vodník-skládání a lepení popleteného obrázku
Práce žáků 2. třídy
Zapojili jsme se do výtvarných soutěží Cestou dvou bratří Velehrad 2015 a Svět očima dětí s obrázky Hora Olympos a Čím budu až vyrostu.
Práce žáků - pro projekt LIFE+

Obrázky s pohledem z okna na naše hřiště zasíláme do Mezinárodní dětské výtvarné soutěže v oboru kresby a grafiky " Krásná jako kvítka" a "Kvetoucí stepní krásky Lounského středohoří " soutěže v rámci projektu LIFE+.

Práce žáků - výtvarný kroužek
Práce žáků 2. třída
"Kniha a já, Bílý čáp" - z hodin výtvarné výchovy zasíláme práce do výtvarné soutěže, která je součástí projektu Děti malují pro konto Bariéry
Práce žáků - kroužek Šikovných ruček
Žáci kroužku Šikovných ruček začali pracovat již tuto středu. Práce se jim moc povedly.
Práce žáků - 2. třída
Zasíláme jarní obrázky brouků, mravenců a vos do výtvarné soutěže Ze života hmyzu Českého Švýcarska. Při práci ve výtvarné výchově ve druhé třídě jsme si vyprávěli jak hmyz žije, čím se živí, kde bydlí a jak se vyvíjí.
Práce žáků
Práce Sluneční paprsky, Duha zasíláme do výtvarné soutěže Lidice 2015 v tomto roce na téma Světlo.
Práce žáků - 6. třída
Osobní erb vytvořený v hodinách
etické výchovy
Zmrzlé okno Sněhuláci

Zimní sporty zmizíkem
Práce žáků - 2. třída

Vánoční tvoření výtvarného kroužku ve druhém ročníku proběhlo při výrobě vánočních stromečků, kterými jsme ozdobili chodbu naší školy.
Vánoční těšení ve druhé třídě.
Zdobíme stromečky, vyrábíme vánoční přáníčka a dárky.
1. třída se již těší na Vánoce

Účastníme se projektu
 Vánoční malování se Sněhovou vločkou

Děti výtvarného kroužku ve druhém ročníku malují pro konto Bariéry
Zasíláme obrázek Letní parník Lucie Markové do soutěže Ahoj z prázdnin
Práce žáků

Výtvarný kroužek vyrobil Srdce z víček pro Patričku do soutěže Srdce s láskou darované v časopisu AGE. Nastřádaná víčka od PET lahví pomůžou získat peníze pro zlepšení nemoci malé Patričky z Nové Vsi.

Práce žáků - 1. třída
prvňáčci tvoří na téma podzim
Práce žáků - 6. třída
Vytváříme
Strom vlastností
Práce žáků - 7. a 8. třída

V měsíci říjnu proběhne v rámci environmentální výchovy na naší škole soutěž o nejnápaditějšího skřítka „Podzimníčka“. Na fotografiích jsou žáci 7. a 8. třídy, kteří si přinesli dýně a přírodní materiály a vytvořili „Podzimníčky" ve škole.